Site Rengi

MAC ÖZETLER
DOLAR 8,2364
EURO 10,0327
ALTIN 484,93
BIST 1.441
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 24°C
Gök Gürültülü
İstanbul
24°C
Gök Gürültülü
Paz 21°C
Pts 19°C
Sal 20°C
Çar 23°C


Misli.com 3. Lig | 1. 2. ve 4. Grup maç sonuçları

Misli.com 3. Lig’de 1. Grup’ta 28. hafta, 2, 3 ve 4. grupta ise 28. hafta müsabakaları tamamlandı. Ligde alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup Nevşehir …

Misli.com 3. Lig | 1. 2. ve 4. Grup maç sonuçları
21.04.2021
6
A+
A-

Misli.com 3. Lig’de 1. Grup’ta 28. hafta, 2, 3 ve 4. grupta ise 28. hafta müsabakaları tamamlandı.

Ligde alınan sonuçlar şöyle:

1. Grup

Nevşehir Belediyespor-Kızılcabölükspor: 0-0

Artvin Hopaspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor: 2-2

1877 Alemdağspor-Çankaya: 1-2

Bucaspor 1928-Fatsa Belediyespor: 4-0

Manisaspor-Edirne Belediyesi PAŞ Edirnespor: 1-2

Arnavutköy Belediyespor-Antalya Kemerspor: 3-1

Belediye Derincespor-Ofspor: 1-2

Payasspor-Diyarbekirspor: 1-3

2. Grup

Mardin Fosfatspor-İskenderun: 2-0

Kahta 02-Belediye Kütahyaspor: 2-1

Ceyhanspor-Halide Edip Adıvarspor: 0-5

Fethiyespor-Tokatspor: 2-0

Yomraspor-Ağrı 1970: 1-1

Büyükçekmece Tepecikspor-Atlas Maden Çengelköyspor: 0-1

Karaman Belediyespor-Nazilli Belediyespor: 1-2

Tekirdağspor-Darıca Gençlerbirliği: 1-3

3. Grup

Elazığ Karakoçan-Yalovaspor: 1-1

Gölcükspor-Cizrespor: 1-1

Esenler Erokspor-Çatalcaspor: 3-1

Isparta 32-Arhavispor: 4-0

Erbaaspor-Çarşambaspor: 0-0

Osmaniyespor-Somaspor: 1-1

Altındağspor-Karşıyaka: 4-2

Şile Yıldızspor-Batman Petrolspor: 0-1

4. Grup

Sultanbeyli Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor: 3-2

52 Orduspor-68 Aksaray Belediyespor: 4-2

Düzcespor-Bergama Belediyespor: 1-0

Alanya Kestelspor-Modafen: 3-0

Bursa Yıldırımspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor: 1-0

Karbel Karaköprü Belediyespor-Muğlaspor: 4-0

Bayrampaşa-Kozanspor: 3-1

Siirt İl Özel İdaresi-Dila Gıda Adıyaman 1954: 2-2

ETİKETLER:


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.