Site Rengi

DOLAR 8,3444
EURO 10,1982
ALTIN 501,43
BIST 1.461
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 24°C
Gök Gürültülü
İstanbul
24°C
Gök Gürültülü
Çar 26°C
Per 24°C
Cum 20°C
Cts 22°C


Misli.com 2. Lig’de yarın 35. hafta maçları oynanacak

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 2. Lig’de 35. haftanın programı şöyle: – Beyaz Grup 14.00 Anagold 24Erzincanspor-Niğde …

Misli.com 2. Lig’de yarın 35. hafta maçları oynanacak
21.04.2021
5
A+
A-

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 2. Lig’de 35. haftanın programı şöyle:

– Beyaz Grup

14.00 Anagold 24Erzincanspor-Niğde Anadolu (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Ankara Demirspor (Diyarbakır)

15.00 Gümüşhanespor-Sarıyer (Gümüşhane Yenişehir)

15.00 Kahramanmaraşspor-Ergene Velimeşespor (12 Şubat)

15.00 Zonguldak Kömürspor-Manisa (Devrek İlçe)

15.00 Hacettepe-Çorum (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.00 Uşakspor-Kocaelispor (Uşak 1 Eylül)

15.00 Şanlıurfaspor-Afjet Afyonspor (Şanlıurfa GAP)

15.00 Hekimoğlu Trabzon-İnegölspor (Ortahisar Yavuz Selim)

– Kırmızı Grup

14.00 Bodrumspor-Bayburt Özel İdare (Bodrum İlçe)

15.00 Karacabey Belediyespor-Serik Belediyespor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

15.00 Sakaryaspor-Kardemir Karabükspor (Yeni Sakarya Atatürk)

15.00 Pazarspor-Turgutluspor (Pazar İlçe)

15.00 Silahtaroğlu Vanspor-Etimesgut Belediyespor (Van Atatürk)

15.00 Kırklarelispor-GMG Kastamonuspor (Kırklareli Atatürk)

15.00 Tarsus İdman Yurdu-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Tarsus İlçe)

15.00 Mamak-Pendikspor (Çubuk İlçe)

15.00 Eyüpspor-Sivas Belediyespor (Esenler Erokspor)

15.00 Kırşehir Belediyespor-Tetiş Yapı Elazığspor (Kırşehir Ahi)

AA



YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.