Site Rengi

DOLAR 8,6225
EURO 10,3501
ALTIN 502,31
BIST 1.431
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Gök Gürültülü
İstanbul
23°C
Gök Gürültülü
Per 24°C
Cum 26°C
Cts 27°C
Paz 26°C


FIBA Şampiyonlar Ligi’nde 8’li final programı belli oldu!

Çeyrek final müsabakalarının 5-6 Mayıs, yarı finallerin 7 Mayıs, final ve üçüncülük mücadelesinin 9 Mayıs’ta oynanacağı organizasyonda Pınar …

21.04.2021
16
A+
A-
FIBA Şampiyonlar Ligi’nde 8’li final programı belli oldu!

Çeyrek final müsabakalarının 5-6 Mayıs, yarı finallerin 7 Mayıs, final ve üçüncülük mücadelesinin 9 Mayıs’ta oynanacağı organizasyonda Pınar Karşıyaka ilk müsabakasını 5 Mayıs Çarşamba günü saat 21.30’da Çekya temsilcisi ERA Nymburk’la oynayacak.

Yeşil-kırmızılı ekip, Çekya ekibini elemesi halinde yarı finalde Nizhny Novgorod-Casademont Zaragoza eşleşmesinin galibiyle 7 Mayıs Cuma günü saat 19.00’da karşılaşacak.

Organizasyonda üçüncülük müsabakası 9 Mayıs Pazar günü saat 16.00’da, final maçı ise aynı gün saat 19.00’da yapılacak.

Çeyrek final maçlarının programı şöyle:

– 5 Mayıs Çarşamba
19.00 Nizhny Novgorod (Rusya)-Casademont Zaragoza (İspanya)
21.30 ERA Nymburk (Çekya)-Pınar Karşıyaka

– 6 Mayıs Perşembe
17.00 – Lenovo Tenerife (İspanya)-SIG Strasbourg (Fransa)
20.00 – Hapoel Unet-Credit Holon (İsrail)-Hereda San Pablo Burgos (İspanya)

ETİKETLER:


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.