Site Rengi

DOLAR 8,6225
EURO 10,3501
ALTIN 502,31
BIST 1.431
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Gök Gürültülü
İstanbul
23°C
Gök Gürültülü
Per 24°C
Cum 26°C
Cts 27°C
Paz 26°C


Süper Lig ve TFF 1. Lig’de saat değişikliği

Süper Lig’in 37. haftasında 5 müsabakanın, TFF 1. Lig’in 32. haftasında ise tüm maçların saatlerinde değişikliğe gidildi. Türkiye Futbol …

Süper Lig ve TFF 1. Lig’de saat değişikliği
20.04.2021
11
A+
A-

Süper Lig’in 37. haftasında 5 müsabakanın, TFF 1. Lig’in 32. haftasında ise tüm maçların saatlerinde değişikliğe gidildi.
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamada, iki ligde daha önce 19.00 olarak duyurulan bu karşılaşmaların başlama saatlerinin 20.30’a alındığı belirtildi.
Yapılan değişikliklerin ardından liglerde haftanın programı şöyle:
Süper Lig
23 Nisan Cuma:
20.30 Gençlerbirliği-Çaykur Rizespor (Eryaman)
24 Nisan Cumartesi:
13.30 İttifak Holding Konyaspor-Atakaş Hatayspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)
16.00 Trabzonspor-Fatih Karagümrük (Medical Park)
20.30 Fraport TAV Antalyaspor-Galatasaray (Antalya)
20.30 Yukatel Denizlispor-Demir Grup Sivasspor (Denizli Atatürk)
20.30 Beşiktaş-Hes Kablo Kayserispor (Vodafone Park)
25 Nisan Pazar:
13.30 Helenex Yeni Malatyaspor-MKE Ankaragücü (Yeni Malatya)
16.00 Gaziantep-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Kalyon)
16.00 Medipol Başakşehir-Aytemiz Alanyaspor (Başakşehir Fatih Terim)
20.30 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Ülker)
TFF 1. Lig
25 Nisan Pazar:
20.30 Adanaspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Yeni Adana)
20.30 Aydeniz Et Balıkesirspor-Ankara Keçiörengücü (Balıkesir Atatürk)
20.30 Beypiliç Boluspor-Yılport Samsunspor (Bolu Atatürk)
20.30 Akhisarspor-Altay (Spor Toto Akhisar)
20.30 Tuzlaspor-Adana Demirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
20.30 Menemenspor-Eskişehirspor (Menemen İlçe)
20.30 Bursaspor-İstanbulspor (Bursa Büyükşehir Belediye)
20.30 Ankaraspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Osmanlı)
20.30 Altınordu-GZT Giresunspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.