Site Rengi

DOLAR 8,6067
EURO 10,4984
ALTIN 524,37
BIST 1.448
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 26°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
26°C
Parçalı Bulutlu
Per 25°C
Cum 27°C
Cts 26°C
Paz 26°C


Misli.com 2. Lig’de 34. hafta programı

Misli.com 2. Lig’de Beyaz ve Kırmızı gruplarda yarın 34. hafta maçları yapılacak. Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 2. Lig …

Misli.com 2. Lig’de 34. hafta programı
14.04.2021
12
A+
A-

Misli.com 2. Lig’de Beyaz ve Kırmızı gruplarda yarın 34. hafta maçları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 2. Lig’de 34. haftanın programı şöyle:

Beyaz Grup

13.00 Afjet Afyonspor-Hekimoğlu Trabzon (Zafer)

15.00 Kocaelispor-Şanlıurfaspor (Kocaeli)

15.00 Çorum-Uşakspor (Çorum Şehir)

15.00 Manisa-Hacettepe (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

15.00 Sarıyer-Zonguldak Kömürspor (Yusuf Ziya Öniş)

15.00 Ankara Demirspor-Sancaktepe (TCDD Ankara Demirspor)

15.00 Ergene Velimeşespor-Amed Sportif Faaliyetler (Mustafa Kemal Atatürk)

15.00 Niğde Anadolu-Kahramanmaraşspor (Niğde 5 Şubat)

15.00 İnegölspor-Anagold 24Erzincanspor (İnegöl İlçe)

Kırmızı Grup

14.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor -Eyüpspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

14.00 Bayburt Özel İdare-Karacabey Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

15.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Bodrumspor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

15.00 Pendikspor-Kırşehir Belediyespor (Pendik)

15.00 Sivasspor Belediyespor-Mamak (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

15.00 GMG Kastamonuspor-Tarsus İdman Yurdu (Gazi)

15.00 Etimesgut Belediyespor-Kırklarelispor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.00 Turgutluspor-Silahtaroğlu Vanspor (Turgutlu 7 Eylül)

15.00 Kardemir Karabükspor-Pazarspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

15.00 Serik Belediyespor-Sakaryaspor (Serik İsmail Oğan)



YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.